DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 299 PLN NA TERENIE POLSKI
BEZPIECZNE METODY PŁATNOŚCI
WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI 1-2 DNI ROBOCZE
14 DNI NA ZWROT

Dostawa

WYSYŁKA I DOSTAWA 

Zamówienia złożone do godziny 13:00 od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) postaramy się wysłać tego samego dnia.

Zamówienia złożone po godzinie 13:00 lub w weekend zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

Zamówienia są przetwarzane i dostarczane od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy.

Należy pamiętać, że zamówienia złożone podczas dni ustawowo wolnych od pracy mogą mieć dłuższy czas przetwarzania i dostawy.

*Informujemy, że obecnie nie jesteśmy w stanie dostarczać przesyłek do Białorusi, Rosji i na Ukrainę. 

OPÓŹNIENIA

Pracujemy tak szybko, jak to możliwe, aby dotrzymać wszystkich terminów dostaw, ale czasami mogą wystąpić opóźnienia. Może się to zdarzyć z wielu powodów, w tym między innymi opóźnień kurierskich, logistyki i złej pogody.

Jeśli Twoja paczka jest opóźniona, wiedz, że będziemy Cię informować na bieżąco.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z opóźnieniem zamówienia, skontaktuj się z naszym zespołem pod adresem hello@zen-fitnesswear.com. 

ODPRAWA CELNA

Przedmioty dostarczane poza Unię Europejską mogą wymagać odprawy celnej.

Niektóre kraje naliczają cło lub podatek od importowanych paczek powyżej określonej wartości. Jeśli Twoje zamówienie przekracza tę kwotę, możesz zostać poproszony o uiszczenie opłaty celnej, aby otrzymać zamówienie.

Przed zakupem skontaktuj się z lokalnym urzędem celnym, aby uzyskać więcej informacji na temat opłat obowiązujących w Twoim kraju i lepiej zrozumieć próg obowiązujący w Twoim kraju.

Proszę mieć na uwadze, że ZEN Fitness Wear nie pokrywa zobowiązań importowych stosowanych przez rząd kraju docelowego. Firma nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia celne, cła lub podatki, które mogą mieć zastosowanie. Nie mamy wpływu na te opłaty i nie może oszacować ich wysokości, ponieważ różnią się one w zależności od kraju i wartości zamówienia. Nie odpowiadamy za informowanie klientów, że ich towar oczekuje na zapłatę cła i podatków. Cła i podatki nie podlegają zwrotowi.

Jeśli odmówisz uiszczenia tych opłat, Twoja przesyłka może zostać zniszczona, a wymiana lub zwrot pieniędzy nie będą możliwe.

TERMIN WYSYŁKI

Po sfinalizowaniu zamówienia pojawi się kilka opcji dostawy do wyboru. Wiemy, że nie możesz się doczekać swojego ostatniego zakupu w ZEN Fitness Wear, dlatego oferujemy Ci możliwość wyboru preferowanej metody podczas realizacji transakcji.

 

POLSKA (INPOST/DPD)

USŁUGA CZAS DOSTAWY KOSZT
PACZKOMATY 1-3 DNI ROBOCZNYCH 14,99 ZŁ
STANDARD (DPD) 1- 3 DNI ROBOCZYCH 15,99 ZŁ
EKSPRESS (DPD) 1-2 DNI ROBOCZE 29,99 ZŁ

 

 

MIĘDZYNARODOWE (DPD)

USŁUGA CZAS DOSTAWY KOSZT
EUROPA 2-10 DNI ROBOCZYCH 29 EUR
STANY ZJEDNOCZONE 2-10 DNI ROBOCZYCH 39 USD
WIELKA BRYTANIA 2-10 DNI ROBOCZYCH 25 GBP
RESZTA ŚWIATA 2-10 DNI ROBOCZYCH 39 USD

 

Darmowa dostawa standardowa powyżej 299 PLN na terenie Polski.

 

Opłaty celne, podatki i opłaty administracyjne (jeśli dotyczy) ponosi zamawiający, jeśli towary zostaną zamówione z naszej strony internetowej z dostawą poza Polskę. Przed złożeniem zamówienia sprawdź specyfikację podatkową swojego kraju, ponieważ kosztów tych nie można przewidzieć i są one niezależne od nas.

Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia, wyślij wiadomość e-mail do naszego zespołu obsługi klienta na adres hello@zen-fitnesswear.com.


Zobacz naszą pełną politykę zwrotów tutaj.

* Szacunkowy czas dostaw należy traktować wyłącznie poglądowo.

* Ramy czasowe wysyłki nie obejmują przetwarzania celnego.