DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 299 PLN NA TERENIE POLSKI
BEZPIECZNE METODY PŁATNOŚCI
WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI 1-2 DNI ROBOCZE
14 DNI NA ZWROT

FAQ

 

Gdzie jest moje zamówienie?

Po sfinalizowaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem i szczegółami zamówienia. Nasz zespół postara się, aby to zamówienie zostało spakowane i wysłane do Ciebie jak najszybciej. Po wysłaniu przesyłki, otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem o jej wysłaniu oraz linkiem śledzącym. Prosimy o cierpliwość!

Otrzymałem niewłaściwy produkt.

Bardzo nam przykro, że tak się stało! Postaramy się jak najszybciej rozwiązać ten problem. Prosimy o przesłanie zdjęć niewłaściwego produktu, opakowania, w którym został dostarczony, oraz faktury na adres hello@zen-fitnesswear.com. Jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania problemu.

Moje zamówienie dotarło uszkodzone lub wadliwe.

Bardzo nam przykro, że tak się stało! Wszystkie produkty są dokładnie sprawdzane przed wysyłką, dlatego sprawdzimy co się stało. Prześlij numer zamówienia i zdjęcie uszkodzonego produktu (upewniając się, że nasza metka jest widoczna na zdjęciu) na adres hello@zen-fitnesswear.com. Postaramy się natychmiast zająć się Twoją sprawą.

W mojej paczce brakuje elementu.

Przykro nam, że tak się stało, wszystkie paczki są skrupulatnie sprawdzane przed wysyłką. Prześlij numer zamówienia na adres hello@zen-fitnesswear.com i potwierdź, czy paczka nie została uszkodzona, a nasz zespół będzie mógł sprawdzić, co się stało. Skontaktujemy się z rozwiązaniem problemu.

Czy mogę anulować lub zmienić zamówienie po jego złożeniu?

Wiemy, że nasi klienci chcą, aby ich produkty były jak najszybciej dostarczone. Dlatego niezwłocznie po złożeniu zamówienia, nasz zespół ciężko pracuje, żeby upewnić się, że zostanie ono wysłane tak szybko, jak to możliwe. Niestety oznacza to, że nie zawsze jesteśmy w stanie zmienić szczegóły zamówienia po jego potwierdzeniu (więc zawsze sprawdzaj zamówienie dokładnie przed kliknięciem potwierdzenia). Jeśli potrzebujesz zmiany danych lub anulowania zamówienia, prześlij nam numer zamówienia i co dokładnie należy zmienić/anulować na  adres hello@zen-fitnesswear.com a my sprawdzimy co da się zrobić.

Dlaczego moje zamówienie zostało anulowane?

Jeśli otrzymałeś od nas wiadomość e-mail z informacją o anulowaniu zamówienia, będzie to spowodowane tym, że podczas odbioru zamówienia okazało się, że produktu nie ma w magazynie lub nasz dostawca usług płatniczych odmówił zaakceptowania Twojej metody płatności. Otrzymasz od nas wiadomość e-mail z informacją o anulowaniu, zawierającą więcej szczegółów na ten temat, a zwrot środków pojawi się na Twoim koncie w ciągu najbliższych 7 dni roboczych.

Czy mogę zmienić adres dostawy po złożeniu zamówienia?

Wiemy, że nasi klienci chcą, aby ich produkty były jak najszybciej dostarczone, dlatego niezwłocznie po złożeniu zamówienia, nasz zespół ciężko pracuje, aby upewnić się, że zostanie ono wysłane tak szybko, jak to możliwe. Niestety oznacza to, że nie zawsze jesteśmy w stanie zmienić szczegóły zamówienia po jego potwierdzeniu (więc zawsze sprawdzaj zamówienie dokładnie przed kliknięciem potwierdzenia). Jeśli potrzebujesz zmiany danych lub anulowania zamówienia, prześlij nam numer zamówienia i co dokładnie należy zmienić/anulować na adres hello@zen-fitnesswear.com a my sprawdzimy co da się zrobić.

Dlaczego moje zamówienie jest opóźnione?

pracujemy tak szybko, jak to możliwe, aby dotrzymać wszystkich terminów dostaw, ale czasami mogą wystąpić opóźnienia. Może się to zdarzyć z wielu powodów, w tym między innymi opóźnień kurierskich, logistyki i złej pogody. Jeśli Twoja paczka jest opóźniona, wiedz, że będziemy Cię informować na bieżąco. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z opóźnieniem zamówienia, skontaktuj się z naszym zespołem pod adresem hello@zen-fitnesswear.com. 

Skąd jest wysyłane moje zamówienie?

Wszystkie zamówienia są wysyłane z naszego magazynu w Polsce.

Jaka jest Twoja polityka zwrotów? 

Chcemy, abyś był całkowicie zadowolony z nowego zakupu. Jeśli tak nie jest, możesz zwrócić lub wymienić produkt w ciągu 14 dni od daty jego dostarczenia. Wszystkie zwracane towary muszą mieć dołączone oryginalne metki, zwracane produkty muszą być nieużywane.

Czy mogę otrzymać zwrot pieniędzy na inną kartę?

Niestety, zwroty za produkty możemy dokonać tylko przy użyciu oryginalnej metody płatności podanej przy kasie. Jeśli zgubiłeś lub anulowałeś kartę, nie wpłynie to na zwrot pieniędzy. Twój bank będzie mógł przesłać Twoją płatność na nowe konto. W tym celu skontaktuj się ze swoim bankiem.

Naliczona opłata jest nieprawidłowa.

Nasz system może pobrać tylko kwotę potwierdzoną przez Ciebie przy kasie, dlatego upewnij się, że płacisz we właściwej walucie. 

Jakie metody płatności akceptujesz?

Akceptujemy metody płatności takie jak karta kredytowa, przelew, Paypal, PayU, PayPo.

Zapomniałem hasła lub nie mogę się zalogować.

Nie martw się, możemy rozwiązać ten problem za Ciebie! Wyślij e-mail na adres: hello@zen-fitnesswear.com z adresu e-mail, na który zostało utworzone Twoje konto z informacją o problemie z logowaniem.

Jak mogę zrezygnować z otrzymywania e-maili?

Przykro nam, że chcesz zrezygnować z naszych powiadomień o nowościach i promocjach! Pamiętaj, wysyłamy dostęp do naszych najnowszych kolekcji i kodów rabatowych wyłącznie za pośrednictwem subskrypcji e-mail. Jeśli naprawdę chcesz anulować subskrypcję naszych e-maili, możesz to zrobić, klikając „anuluj subskrypcję”. Znajdziesz go na dole wszystkich e-maili, które do Ciebie wysłaliśmy.

Nie mogę znaleźć potwierdzenia zamówienia.

Potwierdzenie zostanie wysłane na adres e-mail podany w zamówieniu. Proszę zawsze dokładnie sprawdzić, czy wprowadzony adres e-mail jest poprawny. Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia w ciągu kilku dni, wyślij e-mail na adres hello@zen-fitnesswear.com, a my sprawdzimy co się stało.

Dlaczego nie otrzymałem wszystkich zamówionych produktów?

Czasami stan magazynowy zamówionego produktu jest nieprawidłowy, co może oznaczać, że został wyprzedany i nie jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia. Otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem zwrotu pieniędzy za przedmiot, który został wyprzedany. Jeśli jednak z jakiegoś powodu zostaniesz obciążony za przedmiot, który nie został wysłany, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod adresem hello@zen-fitnesswear.com.

Nie jestem pewien, jaki rozmiar zamówić?

Jeśli nie masz pewności, jaki rozmiar zamówić, skorzystaj z naszego przewodnika po rozmiarach. Pamiętaj, że nasz przewodnik po rozmiarach jest jedynie wskazówką. Jeżeli nadal nie masz pewności jaki rozmiar zamówić, napisz do nas na adres: help@zen-fitnesswear.com.